The L Word
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

най-скучен образ?

3 posters

Go down

Кой беше най-скучният образ за вас в сериала?

най-скучен образ? I_vote_lcap0%най-скучен образ? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
най-скучен образ? I_vote_lcap0%най-скучен образ? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
най-скучен образ? I_vote_lcap0%най-скучен образ? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
най-скучен образ? I_vote_lcap0%най-скучен образ? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
най-скучен образ? I_vote_lcap67%най-скучен образ? I_vote_rcap 67% 
[ 2 ]
най-скучен образ? I_vote_lcap0%най-скучен образ? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
най-скучен образ? I_vote_lcap0%най-скучен образ? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
най-скучен образ? I_vote_lcap0%най-скучен образ? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
най-скучен образ? I_vote_lcap0%най-скучен образ? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
най-скучен образ? I_vote_lcap33%най-скучен образ? I_vote_rcap 33% 
[ 1 ]
 
Общо гласове : 3
 
 

най-скучен образ? Empty най-скучен образ?

Писане  kikikiki Пет Мар 12, 2010 2:35 pm

Колебая се наистина между Кит и То, но да кажем, че образът на Кит макар и скучен, все пак беше нужен за сериала - хетеросексуалната в компанията, роднина на някой от главните действащи лица. За това пускам глас за Мойромакса.
kikikiki
kikikiki
Администратор

Брой мнения : 24
Join date : 09.03.2010

Върнете се в началото Go down

най-скучен образ? Empty Re: най-скучен образ?

Писане  right in two Пон Мар 15, 2010 1:54 pm

Някой е гласувал за Таша. Ро, да не си ти? :D:D На мен тя ми е един от любимите образи! tongue Аз гласувах за Макс.
right in two
right in two

Брой мнения : 14
Join date : 21.02.2010
Age : 30
Местожителство : Стамболийски, Пловдив, България

http://www.myspace.com/right_in_two

Върнете се в началото Go down

най-скучен образ? Empty Re: най-скучен образ?

Писане  kikikiki Пон Мар 15, 2010 1:59 pm

Ро е естествено, и аз ѝ казах да не бърка антипатичен със скучен. Ако трябва да гласуваме за антипатичен, Джени ми е в топ-а, но все пак става въпрос за персонаж с най-малко действие около него и най-безполезен на сериала. Мисля, че като цяло битката е отредена Кит vs. Макс...
kikikiki
kikikiki
Администратор

Брой мнения : 24
Join date : 09.03.2010

Върнете се в началото Go down

най-скучен образ? Empty Re: най-скучен образ?

Писане  right in two Пон Мар 15, 2010 2:09 pm

Напълно съгласна съм с теб! Кит внася повече цвят в сериала, Макс определено е по-безполезен в сериал. Дори не мога да се сетя сцена, в която да се е откроил, независимо положително или отрицателно. Искали са да раздвижат още повече сериала, намесвайки транссексуалните, но не им се е получило както трябва. Вместо да ме заинтригуват, ме отегчават, с неговите проблеми.
right in two
right in two

Брой мнения : 14
Join date : 21.02.2010
Age : 30
Местожителство : Стамболийски, Пловдив, България

http://www.myspace.com/right_in_two

Върнете се в началото Go down

най-скучен образ? Empty Re: най-скучен образ?

Писане  Synaesthesia Пон Мар 15, 2010 2:15 pm

right in two написа:Напълно съгласна съм с теб! Кит внася повече цвят в сериала, Макс определено е по-безполезен в сериал. Дори не мога да се сетя сцена, в която да се е откроил, независимо положително или отрицателно. Искали са да раздвижат още повече сериала, намесвайки транссексуалните, но не им се е получило както трябва. Вместо да ме заинтригуват, ме отегчават, с неговите проблеми.

Безполезен? И какъв по-точно цвят внася Кит , повече от Макс? : )) Първото, което е - няма да коментирам по мое лично мнение колко слаба актьорска игра има Пам Гриър (демек Кит) и не знам от какъв зор по-точно храните Макс, при положение, че той преживя супер много, справи се със всичко , а да не говорим, че неговия живот е доста по-труден от всички други в тоя филм, но това няма как да го знаете , нали? Не смятам, че трябва да давам обяснение относно това закого съм гласувала и защо съм гласувала, освен, че ми е антипатична ми е и скучна Таша, вечено недоволна, намръщена, вечно все некви проблеми, вечно креши на Алис и упреква всяко нейно действие - е противна ми е и не виждам какво по-точно интересно има в нейния образ. Тва си е мое мнение. Докато Макс е вкаран във филма, за да покаже на зрителите и други проблеми със сексуалните ориентации на хората, и това че вас ви отегчава неговия образ, не значи че действително бил БЕЗПОЛЕЗЕН и сякаш дори нямало смисъл да до вкарват във филма според вас...малко дребнаво и плоско..тъй като той е човек като нас, и той има проблеми като нас, толкова упорито хомосексуалните се бориме за правата си цял живот, а после сядаме да се подиграваме на някъв транссексуален... щот ни бил безполезен.. железна логика и правота. Аз съм наистина очарована. Тва, че вас ви ''отегчават'' неговите проблеми, не значи, че мястоот му във филма е излишно, мен пък са ми интересни такива хора и ги подкрепям , за разлика от вас. И с интерес проследявах проблемите му, тъй като не бяха с нищо по-различни като тежест от чуждите.

П.П. Стига спам.
Synaesthesia
Synaesthesia
Администратор

Брой мнения : 42
Join date : 22.08.2009
Age : 34
Местожителство : the l worLd

https://thelword.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

най-скучен образ? Empty Re: най-скучен образ?

Писане  kikikiki Вто Мар 16, 2010 5:18 am

Ама аз не се подигравам на Макс, щото е транссексуален :D Нито ми е скучен поради това. Просто сценаристите не са го направили, както трябва. И това не е мое мнение, нито на right in two, това е масово мнение. Показвала съм ти същата анкета, правена в България, където Макс разцепваше с гласове. Въпроса изобщо не е в транссексуалните, ти кво, изкара ни некви дискриминиращи ли :D Малко смешно точно нас лесбийките да твърдиш, че дискриминираме някакъв си скучен персонаж, заради сексуалността му. А що се отнася до Таша, ти самата призна, че Кит ти е по-скучна. Връзката между Алис и Таша беше интересна на хиляди хора, които като мен за следяли със затаен дъх, какво ще се случи. И освен това се засяга и един по-дълбок проблем чрез нейния персонаж. Дискриминацията в армията и като цяло в институциите е една от най-разпространениете ѝ форми в нашето общество.
Само да вметна също, че ако говорим за слаба актьорска игра на мен Тина ми е фаворит.

П.п. Това не е спам, а дискусия, за това е темата.
kikikiki
kikikiki
Администратор

Брой мнения : 24
Join date : 09.03.2010

Върнете се в началото Go down

най-скучен образ? Empty Re: най-скучен образ?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите