The L Word
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кой е най-смущаващият момент във сериала за вас?

2 posters

Go down

Кой е най-смущаващият момент във сериала за вас? Empty Кой е най-смущаващият момент във сериала за вас?

Писане  Synaesthesia Вто Мар 09, 2010 5:16 pm

Айде сега помислете малко над въпроса, от всичките 6 сезона кой е най-смущаващия момент за вас? За мен лично те са няколко... Но определено най-много ме разстрои начина, по който Шейн заряза Кармен пред олтара, или момента, в който Дейна умря! На трето място може би поставя начина, по който Дейна остави Алис заради Лара, на която никога не съм била фенка особено много... ashamed1
Synaesthesia
Synaesthesia
Администратор

Брой мнения : 42
Join date : 22.08.2009
Age : 34
Местожителство : the l worLd

https://thelword.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Кой е най-смущаващият момент във сериала за вас? Empty Re: Кой е най-смущаващият момент във сериала за вас?

Писане  kikikiki Сря Мар 10, 2010 7:21 am

При мен смущаващите моменти са абсолютно същите. На първо място мисля, че изключително тежък момент беше 3-ти сезон, от момента когато Дейна разбра за болестта си до самия край... Просто беше изобразено изключително реалистично и болезнено. Направо се потрисам при спомена. Това как разбира, че има рак на гърдата.. как живота ѝ започва да се срива, как психиката ѝ постепенно се предава. Най-вече историята на една истинска любов, повече от приятелска и повече интимна - любовта на Алис към нея. Това как тя остана до последната секунда, въпреки всичко което се беше случило между тях. Актрисата ни показа, какво значи безусловна обич. Тази, която поставя другия на първо място. Тази, при която можеш да кажеш, че обичаш другия повече дори от самия себе си. Момента в самото начало на сезона, когато стана ясно, че Дейна е оставила Алис заради Лара също беше доста тежък. Засегна се един много присъстващ момент във всичките най-вече хомо връзки, и не само те. Още веднъж Леиша мисля, че ни показа брилянтно и неподправено момента на житейската драма, когато си оставен от любимия човек. Показа ни, как абсолютно всяка психика може да се срине, и до къде може да стигне страданието и умопомрачението от загубата. Пътят на преодоляването, който е не лек, чувството че не можеш да продължиш живота си.. Често в сериала се споменаваше, как Джени е изстрадала и изживяла много, но мисля, че няма човек, който да е имал по-тежка съдна от тази на Алис. Това да изгубиш лябимия човек два пъти, вторият от които безвъзвратно, за мен е несравнимо със всяка друга сюжетна линия представена в сериала.
На трето място доста неприятен момент беше отново в 3-сезон краят му, когато Шейн изостави Кармен пред олтара. Освен че все пак това си е любимата двойка на всички фенове, а и самата постъпка беше изключително болезнена и унизителна за самата Кармен, мисля, че имаше и друг момент, който прави този край още по-тежък. Това е загубата на надеждата. Надеждата, че всеки може да се промени. Чували сме за разни случаи, когато човек с подобно на Шейн поведение, в крайна сметка е намирал своя половинка, и е успявал да се промени, и да покаже добрата част от себе си. Всеки си е мислел същото и в този случай в сериала. За съжаление станахме свидетели на лошият възможен начин на развитие в подобна ситуация. Което винаги малко или много убива надеждата за всеки един от нас... надеждата, че хората се променят, и всеки има добра страна.
kikikiki
kikikiki
Администратор

Брой мнения : 24
Join date : 09.03.2010

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите