The L Word
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кой уби Джени?

3 posters

Go down

Кой уби Джени? Empty Кой уби Джени?

Писане  Synaesthesia Вто Мар 09, 2010 4:56 pm

Ха, айде сега наболялата тема! За всички от вас, които вярвам се чудят...над въпроса кой по дявоите уби Джени в последния сезон - последна серия? Аз лично си имам една теория, която си е само моя и не я налагам особено ожесточено, просто защото никога не мога да съм сигурна, но лично според мен Джени се самоубива...другото , което бих допуснала , е че Ники я убива, заради Шейн...но и в това не мога да бъда сигурна! А друго предоложение нямам, защото както знаем, всички бяха в стаята и гледаха видеото за Бет и Тина..така че...не виждам възможни други вариянти!
Давайте вие сега?
conf2
Synaesthesia
Synaesthesia
Администратор

Брой мнения : 42
Join date : 22.08.2009
Age : 34
Местожителство : the l worLd

https://thelword.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Кой уби Джени? Empty Re: Кой уби Джени?

Писане  kikikiki Вто Мар 09, 2010 5:10 pm

Taка... аз мисля, че това, че "всички бяха в стаята" изобщо не е критерий, тъй като никъде не се споменава, кога точно е убита. Освен това те всички бяха в стаята накрая, когато се събраха да гледат видеото. Аз отписвам Бет и Тина, тъй като те имаха най-голям мотив и се наблегна на това по време на епизода, а в подобни сюжетни ситуации, много рядко мистерията се разкрива в полза на това, което всеки би си помислил. Поради същата причина вероятно отписвам и Ники, защото и от горния пост си личи, че тя е доста допустим вариант. Според мен, а и най-често в подобни ситуации се оказва точно това, което хората най-малко биха си помислили. Което ме навежда на мисълта и някак си такова усещане имам, че ако е някой изобщо от всичките в къщата, това е Макс. И другия вариант, който ми се струва по-вероятен е изобщо да не е никой от там. Например някой от позабравените персонажи, чиито пожелания показваше видеото. Като Марина. Нещо такова си мисля, което е малко очаквано, защото все пак на епизода се обърна специално внимание на всеки един, който беше там, и се акценриташе върху разпитите в участъка. А такъв способ често се използва за отклоняване на вниманието от истинския извършител.
kikikiki
kikikiki
Администратор

Брой мнения : 24
Join date : 09.03.2010

Върнете се в началото Go down

Кой уби Джени? Empty Re: Кой уби Джени?

Писане  kikikiki Сря Мар 10, 2010 9:59 am

Касетите в участъка от последния епизод:

Шейн

Ники

Алис

Макс

Хелена

Бет

Тина
kikikiki
kikikiki
Администратор

Брой мнения : 24
Join date : 09.03.2010

Върнете се в началото Go down

Кой уби Джени? Empty Re: Кой уби Джени?

Писане  Synaesthesia Сря Мар 10, 2010 2:12 pm

ЗНАЕХ СИ, знаех си , че Ники е откраднала негативите и ги е сложила в къщата на Джени знаех си...еееей винаги съм си го знаела! Толкова съм проницателна evil
Synaesthesia
Synaesthesia
Администратор

Брой мнения : 42
Join date : 22.08.2009
Age : 34
Местожителство : the l worLd

https://thelword.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Кой уби Джени? Empty Re: Кой уби Джени?

Писане  right in two Чет Мар 11, 2010 2:24 pm

И моето предполжение е Марина. Супер убедена съм, че не е някой от най-главните герои.
right in two
right in two

Брой мнения : 14
Join date : 21.02.2010
Age : 30
Местожителство : Стамболийски, Пловдив, България

http://www.myspace.com/right_in_two

Върнете се в началото Go down

Кой уби Джени? Empty Re: Кой уби Джени?

Писане  kikikiki Пет Мар 12, 2010 11:00 am

Точно така.
А само искам да обърнете спешъл атенчън на няколко момента. Първия доста важен, че Ники е откраднала негативите, и е искала да натопи Джени.
Втори - първата жена на Тина е сестра и (WTF?!) conf Трети - Шейн сама е подпалила салона си... в това има хляб за размисъл. След това - от касетата на Макс става ясно, че той най-вероятно е бил влюбен в Джени! (което също малко ми накланя везните в полза на теорията, че той е потенциален извършител) А и също така да не забравяме изблиците му на агресия по-рано във филма. Друго интересно - завършека на касетата на Алис. Тя : "Какво общо има всичко това, с това кой е убил Джени?!" Разпитващата : "Значи, мислиш, че някой е убил Джени". Засега това са моментите, които ми изпъкват.
kikikiki
kikikiki
Администратор

Брой мнения : 24
Join date : 09.03.2010

Върнете се в началото Go down

Кой уби Джени? Empty Re: Кой уби Джени?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите