The L Word
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кой как и кога?

4 posters

Go down

Кой как и кога? Empty Кой как и кога?

Писане  Synaesthesia Нед Фев 21, 2010 1:31 pm

Кога за пръв път започнахте да гледате филма?Кой ви каза за него и какви бяха първите ви впечатления? Случва ли ви се все още да си пуснете някой сезон , въпреки, че сте го гледали 60 пъти? :Д
Synaesthesia
Synaesthesia
Администратор

Брой мнения : 42
Join date : 22.08.2009
Age : 34
Местожителство : the l worLd

https://thelword.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Кой как и кога? Empty Re: Кой как и кога?

Писане  tZu Вто Мар 09, 2010 4:35 pm

Почнах да го гледам някъде 2007г. може би. Иначе бях чувала много за него от познати и не вярвах да е толкова хубав. Всъщност си спомям по-скоро, че първо слушах една песен от саундтрака и досега ми е една от любимите песнички... Betty - Jesus. И след това ми разказаха една сцена за смъртта на Дейна и как Алис и взела цвете и.. досега ми е някак си трогателен самия момент. Даже си спомням отначало как превъртах на някои моменти с Тина и Бет, защото определено не ми бяха любимките, но след това много ги харесах и тях. Гледала съм сериалчето мнооого пъти вече и все още не ми е писнало. Добри са, по дяволите! С всеки път намирам все по-хубави моменти и сцени.

tZu
Администратор

Брой мнения : 1
Join date : 09.03.2010

Върнете се в началото Go down

Кой как и кога? Empty Re: Кой как и кога?

Писане  right in two Чет Мар 11, 2010 2:48 pm

Ами аз чух от тук от там, че давали по FoxLife някакъв сериал "Ел връзки", но никога не го бях хващала. Един ден една съученичка ми каза, че било много интересно и само, когато правили секс, си закривала очите. Много й се смях и някак си на шега реших, че ще го дръпна, да видя за какво става въпрос. Е, плени ме това сериалче. Обаче до ден днешен, нито веднъж не съм го гледала по телевизията. :D
right in two
right in two

Брой мнения : 14
Join date : 21.02.2010
Age : 30
Местожителство : Стамболийски, Пловдив, България

http://www.myspace.com/right_in_two

Върнете се в началото Go down

Кой как и кога? Empty Re: Кой как и кога?

Писане  kikikiki Пет Мар 12, 2010 2:28 pm

Когато за първи път в живота си влязох в тематичен чат, форум и изобщо започнах да общувам с такива хора, всички говореха за L Word. Тогава още дори го нямаше в България и го теглеха от някакви си сайтове без субтитри и т.н.. После започнаха да го дават и по фокс лайф, където бях гледала разни серии, но всички знаем, че трябва да се гледа последователно от началото, за да го усетиш. И най-накрая реших да си го дръпна. Беше преди месец или два, дори наскоро го изгледах. Но това беше най-разтърсващото и обсебващо нещо, което съм гледала. По-рано не исках да го започвам, тъй като гледах разни други сериали, които мислех, че са доспа по-интересни. Грешах. Сега гледам пак последния сезон, както и всякакви клипчета, интервюта и прочие, свързани с TLW. Ще се постарая да споделя тук най-интересното, което научавам, гледам или чета за сериала :)
kikikiki
kikikiki
Администратор

Брой мнения : 24
Join date : 09.03.2010

Върнете се в началото Go down

Кой как и кога? Empty Re: Кой как и кога?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите